Hizmet İçeriği

  • Reklam seslendirme
  • Tanıtım filmi seslendirme
  • Dublaj seslendirme
  • Santral seslendirme
  • Kitap seslendirme

Hizmet Açıklaması

Yapım Ajans olarak, hazırladığınız veya tarafımızca hazırlanan metinlerin seslendirme hizmetlerini sunuyoruz. Profesyonel seslendirme sanatçılarımız, stüdyolarımız ve ekipmanlarımız ile kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Seslendirme ihtiyacınız ne olursa olsun, bizimle iletişime geçin ve size en uygun seslendirme paketini sunalım.

Ne Yapıyoruz?

Seslendirme hizmeti almak istediğinizde, bize metninizi, seslendirme türünü, dilini, tonunu, süresini ve teslim tarihini bildiriyorsunuz.

Biz de size uygun seslendirme sanatçılarımızdan örnekler gönderiyoruz ve beğendiğiniz sesi seçiyorsunuz.

Seçtiğiniz ses sanatçısı, metninizi stüdyolarımızda seslendiriyor ve ses kaydını size gönderiyoruz.

Ses kaydını dinleyip değerlendiriyorsunuz ve gerekli düzeltme veya revizyon taleplerinizi bize iletiyorsunuz.

Taleplerinize göre ses kaydını düzenliyor ve son halini size teslim ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Seslendirme için bize ileteceğiniz metin, mümkün olduğunca açık ve detaylı olmalıdır. Metni anlamamız ve doğru tonu yakalamamız için ek bilgiler eklemek her zaman faydalı olacaktır. Dilerseniz konuyu bize verin, "Yazarlık Hizmeti" adı altında size bir seslendirme metni çıkartıp onu seslendirelim.

Seslendirme hizmetimizin kalitesi, profesyonel seslendirme sanatçılarımız, stüdyolarımız ve ekipmanlarımız ile garanti altındadır. Seslendirme kayıtlarımız, yüksek çözünürlüklü, temiz, net ve kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır. Seslendirme kayıtlarımızı dinleyerek, kalitemizi kendiniz görebilirsiniz.

Seslendirme süresi, projenin karmaşıklığına ve uzunluğuna bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle metni aldıktan sonra ortalama olarak 1-3 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Daha hızlı teslimat seçenekleri için bize danışabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız mı Var?

Hangi hizmeti seçeceğinize karar veremiyorsanız, bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Sizin için en iyisini sunalım.

0 (543) 924 88 84

info@yapimajans.com.tr

İletişime Geç