Hizmet İçeriği

  • Klip Çekimleri
  • Düğün Çekimleri
  • Drone Çekimleri
  • Ürün Tanıtım Çekimleri
  • Marka Tanıtım Çekimleri
  • Sosyal Medya İçerik Çekimleri

Hizmet Açıklaması

Video çekim hizmeti, Yapım Ajans olarak sunduğumuz profesyonel ve kaliteli bir hizmettir. İster klip, ister düğün, ister ürün veya marka tanıtımı, ister sosyal medya içeriği olsun, biz sizin için en iyi görüntüleri yakalıyoruz. Drone çekimleri ile de farklı açılardan ve yüksekliklerden harika görüntüler elde ediyoruz. Video çekim hizmetimiz ile siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

Ön hazırlık: Sizinle iletişime geçerek, video çekimi için amacınızı, beklentilerinizi, bütçenizi ve zamanınızı öğreniyoruz. Size en uygun video konseptini, senaryosunu, mekanını ve ekibini belirliyoruz. Gerekli izinleri, anlaşmaları ve planlamaları yapıyoruz.

Çekim: Belirlenen tarih ve saatte, belirlenen mekanda, belirlenen ekiple video çekimine başlıyoruz. Senaryoya uygun olarak, en iyi açıları, ışığı ve sesi yakalayarak, yüksek kalitede görüntüler elde ediyoruz. Çekim sırasında sizin de görüş ve önerilerinizi alıyoruz.

Montaj: “Video Hazırlama Hizmeti” ni aldığınız takdirde çekilen görüntüleri, profesyonel bir şekilde kurguluyoruz. Renk, ses, efekt, müzik, yazı, logo gibi unsurları ekleyerek, videoyu tamamlıyoruz. Size videoyu göndererek, onayınızı alıyoruz. Gerekli düzeltmeleri yapıyoruz.

Teslim: Dilerseniz montaj aşamasında onayladığınız videoyu; dilerseniz de ham görüntüleri istediğiniz formatta ve platformda size teslim ediyoruz. Videoyu yayınlamanız ve paylaşmanız için size destek oluyoruz. Video çekimi sonrasında da sizinle iletişimde kalıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Video çekim hizmetimizde yalnızca çekim hizmeti bulunmaktadır. Videonun montajlanmasını da istiyorsanız "Video Hazırlama Hizmeti"ni inceleyebilirsiniz.

Video çekimi süresi, video konseptine, senaryosuna, mekanına ve ekibine göre değişir. Ortalama olarak, bir video çekimi 1-3 gün arasında sürer.

Video çekimi için ödeme miktarı, video konseptine, senaryosuna, mekanına, ekibine, ekipmanına ve montajına göre değişir. Size en uygun fiyatı sunmak için, video çekimi için detaylı bir teklif hazırlıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde, video çekimi öncesinde %50, video teslimi sonrasında %50 olmak üzere iki taksitte ödeme alıyoruz.

Yardıma İhtiyacınız mı Var?

Hangi hizmeti seçeceğinize karar veremiyorsanız, bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Sizin için en iyisini sunalım.

0 (543) 924 88 84

info@yapimajans.com.tr

İletişime Geç