Hizmet İçeriği

  • Video Kurgu
  • Video Animasyon

Hizmet Açıklaması

Halihazırda bulunan veya tarafımızca çekilen videolarınız, çekimleriniz ve klipleriniz profesyonel video editör ekiplerimiz tarafından video içeriğine uygun bir şekilde kurgulanıp; dilerseniz size teslim edilir, dilerseniz de sosyal medya hesaplarınızda yayınlanır.

Ne Yapıyoruz?

Kurgu video hizmetimiz; kurgulama, renk düzenleme, seslendirme, müzik ve efekt gibi tüm aşamaları kapsamaktadır. İster reklam, ister tanıtım, ister eğitim, ister belgesel olsun, her türlü kurgu video ihtiyacınızı karşılayabiliriz.

Animasyon video hizmetimiz; 2D ve 3D animasyon teknikleri kullanarak, görsel olarak çarpıcı ve akıcı videolar hazırlamaktır. İster ürün, ister hizmet, ister marka olsun, her türlü animasyon video ihtiyacınızı karşılayabiliriz.

Sizlerin memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz. Siz de kurgu ve animasyon video hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizimle iletişime geçin. Web sitemizde daha önce yaptığımız işlere göz atabilir, referanslarımızı inceleyebilir ve bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Yapım Ajans, kurgu ve animasyon video hizmetleri konusunda güvenilir ve profesyonel bir partnerdir. Sizin de video ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız. Bize bir fikir verin, size bir video yapalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Kurgu ve animasyon hizmetimizde yalnızca video kurgulama hizmeti bulunmaktadır. Burada bize vereceğiniz içerik tamamen size aittir. Çekim de istiyorsanız "Video Çekim Hizmeti"ni inceleyebilirsiniz.

Siz ve markanız için en iyisi neyse onu yapıyoruz. İsteklerinizi dinliyor ve sizin için nasıl bir video hazırlanması gerektiğini analiz edip hazırlamaya başlıyoruz.

Kurgu video istediyseniz bize ulaştırdığınız içeriklerin ve video senaryosunun uzunluğuna; animasyon istediyseniz, talep ettiğiniz animasyonun hazırlanma sürecine bağlı olarak tahmini 3 gün - 3 hafta içerisinde teslim gerçekleştirilir. Kurgu videolar, animasyonlara göre daha az emek ve zaman istediğinden genelde 3 gün - 1 hafta içerisinde teslim edilir.

Yardıma İhtiyacınız mı Var?

Hangi hizmeti seçeceğinize karar veremiyorsanız, bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Sizin için en iyisini sunalım.

0 (543) 924 88 84

info@yapimajans.com.tr

İletişime Geç